Reklama na Facebooku

 

Każdego dnia ponad 1,7 mld osób korzysta z Facebooka. Ludzie korzystają z Facebooka, żeby znajdować rzeczy, które im się podobają, i dzielić się nimi. Wykorzystując moc kampanii reklamowych na Facebooku z powodzeniem znajdziesz właściwych odbiorców, zwiększysz sprzedaż i rozwiniesz swoją firmę.

Reklamy na Facebooku pomogą Ci przyciągnąć uwagę i opowiedzieć o firmie. Z nami dotrzesz do osób najbardziej skłonnych zainteresować się Twoją firmą. Zaprezentuj się przed właściwymi odbiorcami. Ludzie chętniej kupują od firm, z którymi czują się związani (Fanpage na Facebooku).

Dzięki reklamom na Facebooku możesz także zachęcić odbiorców do dokończenia zakupów, wyświetlając im produkt, który oglądali w Twojej witrynie lub aplikacji. Możesz też przedstawić promocje i zachęcić do zakupów przez Internet. Aby zacząć zwiększać sprzedaż za pośrednictwem reklam na Facebooku, zwróć się do osób, które okazały zainteresowanie.

Co daje Reklama na Facebooku?

Kampanie na Facebooku

Możemy docierać do odbiorców na podstawie danych demograficznych, zachowań lub danych kontaktowych.

 

 

Kampanie reklamowe na Facebooku

Formy reklamowe Facebooka są atrakcyjne, elastyczne i działają na każdym urządzeniu, przy dowolnej szybkości połączenia.

 

 

Kampania facebook

Możesz codziennie kontaktować się z opiekunem Twojej kampanii i na bieżąco śledzić efekty. Dzięki comiesięcznym raportom skuteczności szybko ocenisz opłacalności reklamy na Facebooku.

 

Ile to kosztuje?

Za naszą pracę pobieramy wynagrodzenie w wysokości 15% od wydanego w danym miesiącu budżetu kampanii, jednak nie mniej niż 500 zł netto miesięcznie. Usługa obejmuje przygotowanie kampanii, stałą optymalizację, konsultacje telefoniczne i mailowe, raportowanie.