Szkolenia Google AdWords

Prowadzimy profesjonalne dedykowane szkolenia z zakresu marketingu internetowego, w tym również szkolenia Google AdWords. Jesteśmy twórcami kilkuset efektywnych kampanii reklamowych online i na ich kanwie opieramy nasze materiały. Poprowadzimy Cię od momentu zakładania konta AdWords po analizę raportów w Google Analytics i optymalizację ścieżki zakupowej klienta. Tematykę szkolenia dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów.

Jeśli planujesz zdobyć praktyczne umiejętności i poznać niuanse marketingu internetowego i Google Adwords, to nasze szkolenia są właśnie dla Ciebie.

Na naszych szkoleniach będziesz uczyć się od podstaw wszystkich aspektów pracy z Google Adwords: założysz swoje własne konto AdWords, skonfigurujesz kampanię reklamową gotową do uruchomienia, poznasz nasze sekrety dotyczące optymalizacji kampanii.

Dlaczego warto?
👉 100% praktycznej wiedzy,
👉 szkolenie w formie warsztatów,
👉 wiedza zbierana od 10 lat,
👉 wsparcie po szkoleniu.

Co jeszcze?

Możesz wymyślić własną kampanię reklamową i uzyskać audyt z opisem błędów od nauczyciela. Pod koniec kursu zostaniesz wykwalifikowanym specjalistą, gotowym do praktycznych działań reklamowych w Google Adwords. Twoja wiedza zostanie potwierdzona certyfikatem.

Marketing internetowy - szkolenia